Broad - absorpční jednotky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


O společnosti Broad

Společnost BROAD byla založena v roce 1988 ve městě Changsha v provincii Hunan, jako konstrukční kancelář. V roce 1990 byl prvním výrobkem společnosti BROAD beztlaký kotel. Tento převratný „vynález“, se stal velmi populárním, jelikož do té doby bylo veškeré teplo vyráběno v teplárnách nebo v elektrických kotlích. Zařízení společnosti BROAD způsobilo revoluci v energetice a napomohlo konstruktérům nastartovat nový směr technického rozvoje absorpčního chlazení a vytápění.

Od roku 1991 společnost BROAD velmi usilovně pracovala na konstrukci absorpční jednotky na bázi bromidolithiového cyklu. V roce 1992 byla vyvinuta první absorpční jednotka s přímo vytápěným vypuzovačem. Do dnešního dne společnost BROAD vyvinula již desátou generaci absorpčních jednotek.

Společnost BROAD vlastní více, než 70 patentů na absorpčním chladícím okruhu a jím vyráběné zařízení dosáhlo technologického vrcholu. Rozsah výrobní řady od 16kW do 23000kW chladícího výkonu v přímo a nepřímo vytápěných strojích řadí BROAD mezi světově uznávané výrobce.

Další informace o realizovaných zakázkách naleznete v kategorii reference.

Certifikace

Společnost BROAD je držitelem veškerých certifikátů jakosti a kvality pro výrobu a prodej jednotek po celém světě. Je také držitelem mnoha významných světových ocenění, zejména v oblasti ochrany životního prostředí a inovace. Vybrané certifikáty si můžete stáhnout v pdf souboru níže.

Galerie


Home      O společnosti      Princip funkce      Proč absorpce      Ovládání      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič