Broad - absorpční jednotky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Kompaktní absorpční jednotky BROAD

BCT - kompaktní provedení - malé aplikace (venkovní instalace)

Kompaktní jednotky pro malé aplikace nesou označení BCT. Dodávají se v provedení s integrovanou chladicí věží. Jednotky jsou určené pro venkovní instalace a mohou využívat jako pohonnou energie horkou (teplou) vodu, plyn a spaliny. Jednotky jsou dodávány v chladicích výkonech od 23 do 115 kW (při nominálních podmínkách provozu).
Pro více informací o jednotkách BCT.

BDHY - kompaktní provedení – střední aplikace (venkovní instalace)

Tento typ jednotek se dodáván v „kontejnerovém“provedení včetně nezbytných oběhových čerpadel a na žádost investora je možné v identickém provedení dodat i chladicí věž. Celý systém řízení a kooperace těchto dvou částí je v tomto případě vysoce sofistikovaný a automatický. Jako pohonnou energii pro ACHJ Broad je možné využít jakýkoliv dostupný typ (plyn, horká voda, pára, LTO, spaliny, olej atd.).
Pro více informací o jednotkách BDHY.

BY - kompaktní jednotky – vnitřní provedení

Tyto kompaktní jednotky jsou jakékoliv jednotky z výrobní řady společnosti Broad, které jsou dodané včetně čerpadlové sady a dalších nezbytných prvků pro provoz absorpční chladicí jednotky. Nejsou určeny pro venkovní instalaci. Jako pohonnou energii je možné využít jakýkoliv dostupný zdroj (plyn, horká voda, pára, LTO, spaliny, olej atd.).
Pro více informací o jednotkách BY.

Galerie


Home      O společnosti      Princip funkce      Proč absorpce      Ovládání      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič